קצת עלי

היי, אני עומר.
אני סופר, תסריטאי, עיתונאי ומרצה לכתיבה, אם כי לפעמים לאו דווקא בסדר הזה.
את ספר הביכורים שלי, ״לחוץ חתונה״, הוצאתי ב-2017 בהוצאת ״מודן״. בתוך חמישה ימים (שזה שיא ישראלי, אגב) אזלה המהדורה הראשונה של 3,000 עותקים מהחנויות. 

״לחוץ חתונה״ הגיע למקום הראשון ברבי המכר, למעמד ספר זהב וסיים כספר הפרוזה הישראלי הנמכר ביותר בשנה העברית והלועזית שבה הוא יצא. בסוף 2019 הוא נבחר במקום ה-12 והמאוד מכובד במצעד ספרי העשור, והפך אותי לסופר הכי צעיר וכנראה גם לסופר הכי שמח ברשימה הזו.
שבוע לפני צאתו של הספר נרכשו זכויות העיבוד שלו, וגורי אלפי ביים אותו. בסרט משחקים, בין היתר, גורי אלפי, ליאור אשכנזי, אביב אלוש, דניאל גל, דינה סנדרסון, מעיין בלום, שני קליין ועוד רבים וטובים. אבי נשר הוא עורך התסריט, ואני התסריטאי הראשי של הסרט.

חוץ מתסריטים לקולנוע יצרתי וכתבתי גם את סדרת הילדים ״כח שש-בש״ ששודרה ב-HOT וזכתה ליותר מ-250,000 הורדות בשנה בשירות ה-VOD, מה שהציב אותה כסדרת הילדים השלישית הפופולרית ביותר בשירות. 
בעיתונות פרסמתי אלפי כתבות בגוף ראשון במגזינים ״7 ימים״, ״בלייזר״, ״גלובס״, ״24 שעות״, ״המוסף לשבת״ וגם כתבתי את הטור האישי ״אזור הצבע״ במדור הספורט של ידיעות אחרונות.

ספרי החדש צפוי לראות אור בתחילת 2021 או כשאני סוף אוף אסכים לשחרר אותו ולשלוח אותו להוצאה, המאוחר מביניהם.
נשוי לאפרת, ואב לעידו ואילה. גר בתל אביב.  

הצטרפו לניוזלטר שלי וקבלו טיפים, הנחות בלעדיות, פוסטים מרתקים וגם המלצות על תוכן שווה במיוחד. לא מכיל ספאם, גלוטן ובוטנים